FOTO/ Me pak fantazi shndërroi
fugonin në apartament luksoz

FOTO/ Me pak fantazi shndërroi<br />fugonin në apartament luksoz
Producentja Eileah Ohning nga Ohio, SHBA ka hequr dorë nga apartamentet dhe qiratë e shtrenjta dhe me fantazinë e saj ka kthyer një fugon në shtëpinë e saj.
 
Me gjatësi mbi 6 metra, gjerësi mbi 2.5 metra dhe i lartë 3 metra, 31-vjeçarja e ka shndërruar furgonin e saj Mercedes Sprinter në një shtëpi luksoze.
 
Ohning, jeton në këtë fugon-shtëpi që nga maji i këtij viti, ndërsa kohë më parë kishte hequr dorë nga apartamentet dhe shtëpitë për shkak të çmimeve të larta të qirave.
 
Kjo shtëpi është e pajisur me tavolinë pune, shtrat për dy persona, tualet, dush, frigorifer dhe gjithë pajisjet e nevojshme shtëpiake.
 
[gallery]23576[/gallery]

Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Luizi i kërkon llogari Jorit: A the që je krahu im i djathtë? Pse nuk bën çfarë them unë?

Luizi i kërkon llogari Jorit: A the që je krahu im i djathtë? Pse nuk bën çfarë them unë?