FOTO/ Neymar shpërthen në lot, sulmuesi pëson dëmtim 'horror' dhe del nga fusha

FOTO/ Neymar shpërthen në lot, sulmuesi pëson dëmtim 'horror' dhe del nga fusha

Neymar

Brazili fitoi 2-0 me Serbinë në Kupën e Botës. Në minutën e 77 të ndeshjes, Neymar pësoi një ndërhyrje të ashpër nga mbrojtësi Nikola Milenkovic. Kavilja e sulmuesit duket se ka pësuar një kthim jo të natyrshëm, me Neymar që është parë në lot teksa u zëvendësua nga Antony. Akull në këmbë për Neymar, që rrezikon të mos luajë në ndeshjet e ardhshme.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ 'Samba' në Katar, Brazili i shënon 2 gola Serbisë! Richarlison shkëlqen me dopietë (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto