FOTO/ Plagosi me pistoletë ish të dashurën në Vlorë, ky është 31-vjeçari që u kap me pistoletë e granata

1632588748_1632588287Sequence0300083622Still029.jpg

Report Tv ka siguruar fotografinë e 31-vjeçarit që plagosi ditën e sotme të dashurën në qytetin e Vlorës. Në fotografinë e mësipërme është Fasil Likaj, i cili udhëtoi nga Shkodra në Vlorë i pajisur me granata dore dhe pistoletë.


Lajmi kryesor:

30-vjeçari nga Shkodra plagos me pistoletë para lokalit ish të dashurën në Vlorë, arrestohet nga policia! Kishte me vete dhe dy granata! E reja jashtë rrezikut për jetën


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

“1500 euro më ka ofruar”, 45-vjeçarja shet mbiemrin tek djemtë me ‘kleçka’ që kanë probleme me ligjin ne Shqipëri