FOTO-EKSKLUZIVE/ Kush është autori që sulmoi me armë në zyrat e PD-së, i dënuar në 2014 me 8 vite burg për vrasje në Itali

1618856657_ndricim.jpeg

Ky është Ndricim Jonuzi Tahiri. Ai është është dënuar në Itali me 8 vite burg për vrasje dhe është arrestuar në Shqipëri në 2014.

 


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur! Basha: Atentat nga një kryeministër që e di se do humbë! Rama: Mos nxit tension, të arrestohet autori! Mister shkaqet


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Videoja që ‘pushton’ zemra e shikuesve, gazetarja e BBC ‘ndërpritet’ ëmbël nga e bija teksa mundohet të raportojë