FOTOGALERI/ Armina Mevlani i jep zyrtarisht fund beqarisë, ja si duket me fustan krah Shkëlzenit

FOTOGALERI/ Armina Mevlani i jep zyrtarisht fund beqarisë, ja si duket me fustan krah Shkëlzenit

Nëntë vite krah njëri-tjerit, më në fund dashuria e madhe mes tyre do të kurorëzohet ditën e sotme. E nëse ende nuk e keni kuptuar se kujt iu referohemi e kemi pikërisht për çiftin më të përforlur në shoëbizzit, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berishën.

E nëse ishit kuriozë sesi duken, mjafton të shuani kureshjen me këto fotografi.


Lajmi kryesor:

Berisha 'sot pushim', i martohet djali: Fitoi zemrën e Arminës, arritja e tij më e madhe! Detaje nga ceremonia martesore në dasmën me 300 të ftuar që po mbahet në Shijak


G.MO/K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve