POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Fotolajm/ E rrethuar nga lulet, me këpucë e fustan të kuq, si u përcoll në banesën e fundit Aretha Franklin

Aretha Frenklin gjatë homazheve

Mijëra persona i kanë zhvilluar homazhe Mbretëreshës së muzikës Soul, Aretha Franklin. Diva, e cila u nda nga jeta më 16 gusht në moshën 76 vjeçare, u përcoll për në banesen e fundit, fustan dhe taka të kuqe, lule dhe arkivol ngjyrë flori.

ke.mu./b.ha./Shqiptarja.com
Komento