Videolajm/ Kamioni përplaset me këmbët e urës në Librazhd-Prrenjas

ELBASAN- Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të hënë në aksin Librazh-Prrenjas, ku një kamion është përplasur me këmbët e urës.

Për fat të mirë, si pasojë e aksidentit nuk ka persona të lënduar.

Report Tv sjell pamje, ku shihet kamioni i cili aksidentuar, teksa si pasojë ka pasur edhe trafik.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kushte extreme: 05/07/2022 21:19

    Ti hiqet patenta dhe ti cohet kamioni per skrap idiotit

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

Salianji ‘kërcënon’ Ramën: Kemi fituar mbështetjen e popullit, tani sheshet do shpërthejnë nga zemërimi

Salianji ‘kërcënon’ Ramën: Kemi fituar mbështetjen e popullit, tani sheshet do shpërthejnë nga zemërimi