FOTOLAJM/ Plazh në Velipojë! Distancim i veçantë me shezlongë anti-covid

Pamje nga plazhi i Velipojës

Plazhi i Velipojës është transformuar këtë vit nën efektin e përhapjes së COVID-it. Shezlongë të distancuar nga njëri-tjetri për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Forma e tyre kësaj radhe ka çuditur pushuesit pasi përfshin komoditet dhe siguri. Shezlongët janë në formë mini-krevati dhe mburojë në formë guacke të bardhë.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund të arrihet konsensus tri palësh për hapjen e listave?

Komento

Komente

  • Santa Quaranta: 24/06/2020 09:22

    Verifikoni nje here para se te merrni lajmin kallup nga fake-portalet!! Ky vend ndodhet ne Plazhin e Vogel ne Ulqin.Kur Ulqini pranon per menaxhimin e turizmit se eshte 50 vite prapa Kroacise, ne i takon te jemi nja 150!!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Opozitat të merren vesh me njëra- tjetrën'/ Murrizi: Gati të ulem me Bashën! Takimi me Ramën për 'Zgjedhoren' i vështirë, edhe PS ka kërkesat e saj