FOTOLAJM/ Qëndrestari i protestave së Rithemelimit para bashkisë Tiranë me 'arsenal' frutash e vezësh

FOTOLAJM/ Qëndrestari i protestave së Rithemelimit para bashkisë Tiranë me 'arsenal' frutash e vezësh

1716287147_rithemelimi.jpg

Fuqia e protestës së Rithemelimit ka rënë edhe sa i përket  “arsenalit” që është përdorur për të sulmuar godinën e bashkisë Tiranë. “Qëndrestari” i përhershëm, që shihet në këtë foto, nuk ka munguar as këtë të martë, ndërsa me vete ma ka marrë vezë, mollë dhe portokalle. Megjithatë duket se sot ka marrë më pak fruta se në 7 protestat e tjera.


Lajmi kryesor:

Dështon protesta e 8-të e Rithemelimit dhe PL-së para bashkisë së Tiranës, braktisen nga militantët! Nuk heqin dorë nga molotovët (Video)


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Komisioni Antikorrupsion, Nikolla: Asnjë interes partiak, keqardhje për mungesën e opozitës

Komisioni Antikorrupsion, Nikolla: Asnjë interes partiak, keqardhje për mungesën e opozitës