VIDEOLAJM/ Shoferja humb kontrollin në Durrës, makina gati futet brenda dyqanit

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në lagjen 16 të qytetit të Durrësit. Drejtuesja e automjetit ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka përfunduar në hyrjen e një dyqani që shet rroba.

Ngjarja ka ndodhur pranë rrugës Hysen Myshketa në qytetin bregdetar. Në vendngjarje mbërriti patrulla e policisë dhe kreu veprimet e rastit. Për fat të mirë nuk ka pasur persona të dëmtuar nga kjo ngjarje.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Sot 19 vite nga themelimi i Facebook nga Mark Zuckerberg dhe 4 shokët e dhomës në konvikt

Sot 19 vite nga themelimi i Facebook nga Mark Zuckerberg dhe 4 shokët e dhomës në konvikt