G99 'shfaqet' në Kavajë, merr 2.52% të votave në Këshillin Bashkiak

94.36% të votave të Këshillit Bashkiak ka marrë PS-ja në Kavajë.Vota ka marrë dhe G99 2.52%. 


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Logjika e Bashës në 2019 e bën humbës në zgjedhjet brenda PD-së, shumica ka qene kundër tij