Kryetarit i PD-së së Kurbinit bëhet 'lëmsh', falenderon Lindita Nikollin në takimin e Bashës (VIDEO)

Ditën e sotme Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka qenë në një takim me mbështetësit e tij në Kurbin. Por në momentin kur Basha po hynte në sallën e mitingut, kryetari i PD-së në Kurbin është bërë pretagonist i një episodi që shkaktoi të qeshura tek të pranishmit.

Behar Haxhia ka falenderuar ish-ministren e Arsimit, Lindita Nikolla në vend të ish-deputetes së PD-së në Lezhë, Lindita Metali.

"Më lejoni edhe pak se jam kurbinas. Përshëndes edhe deputetet e qarkut, Anton Frrokun, Lindita Nikollin.... Lindita Metalinë....A e thash vetë....", ka thënë Haxhia, ndërsa nga salla janë dëgjuar të qeshura.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?

Komento

Komente

 • Hahaha: 30/05/2019 21:55

  Ahhahahhahahhahah MOS JA VINI RE SE E KA NGA EMOCIONET,i ka ardhur i derguari i Shqupit,,,,hahahhahahahhahahahhahah

  Përgjigju
 • Robi: 30/05/2019 21:52

  Në takimin e Kurbinit gjithë Naziskinet e Mamurrasit dhe sharebajgat e leshitdhise , gjithë Horrat e Mamurrasit dhe të Lacit

  Përgjigju
  • Ben Tironci: 31/05/2019 11:09

   Dava malokeri bien era perc×

Lajmi i fundit

John

Analistët: Partitë e vogla nuk po mbështesin Bashën, Meta po spostohet nga PD