Gafa e Pep Guardiolës, i hedh benzinë në vend të naftës 'Range Rover'-it rreth 200 mijë dollarë

Range Roveri i Pep Guardiola-s

Pep Guardiola ka shkatërruar makina me vlerë 600 mijë dollarë që kur u bë trajner i Manchester City-t.

48- vjeçari ka dëmtuar një Mercedes GLE 104 mijë dollarë, një Range Rover prej 195 mijë dollarë një Bentley GTX700 argjend prej 260 mijë dollarë dhe një Mini Cooper 39 mijë dollarë.

Ai ka një reputacion në Barcelonë si një shofer i paaftë dhe kjo është makina e tij e katërt që ai ka në pronësi që nga ardhja në Manchester.

"Pasqyra nga krahu i tij nuk mbijetojnë për një kohë të gjatë dhe ai gjithashtu arriti të mbushë një Range Rover me naftë në vend që t’i hidhte benzinë”, është shpreh një burim për ”The Sun”.

“Pep është i shkëlqyer për shumë gjëra, por ngarja nuk duket është njëra prej tyre", është shprehur një tjetër burim.

Në vitin 2016, ai u fotografua duke udhëtuar me një Nissan Leaf prej 36 mijë dollarë.

Makina që dëmtoi Guardiola

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAJM/ Makina përplas motorin, nuk do e besoni ku përfundon drejtuesja e tij