VIDEO/Gazetari raporton live për Botërorin, tifozet ruse e surprizojnë me puthje

VIDEO/Gazetari raporton live për Botërorin, tifozet ruse e surprizojnë me puthje

Gazetari koreano-jugor teksa raporton live

Gazetari koreano-jugor, Kwon Qwal Yel, gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë nga Rusia teksa raportonte për Botërorin 2018 është puthur nga dy tifoze ruse.

Kjo gjë ka krijuar shumë polemika ku disa kanë kujtuar rastet më të fundit që kanë përfshirë gazetarët sportive.

Rasti i dy tifozeve ruse nuk është kritikuar si rastet e tjera.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!