Gazment Bardhi i ‘kopjon’ targën dhe llojin e makinës Lulzim Bashës

Gazment Bardhi i ‘kopjon’ targën dhe llojin e makinës Lulzim Bashës

Makina e Gazment Bardhit

Zyrtarët e lartë të Partisë Demokratike, duket se kanë një preferencë me makinat gjermane e kryesisht me ato të tipit ‘Mercedes Benz’. Kryetari i Partisë Demokratike ka përdorur një makinë tip ‘Mercedes Benz’ me targa “AA 111 EN”. Por siç duket një mjet të tillë e madje me targë pothuajse të ngjashme po përdor edhe Sekretari i Përgjithshëm i kësaj partie Gazment Bardhi.

Teksa ka dalë nga gjykata, Gazment Bardhi është fotografuar me një makinë thuajse identike si e Bashës me targa ‘AB 111 EN’. Burime për Report Tv bëjnë me dije se makina e Bardhit është marrë me qira për përdorim në kompaninë ‘Noshi’.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto