VIDEO/ Genc Ruli lë dyert e SPAK, qytetari shpërthen në ulërima: Je ‘koka e krimit’ të Sali Berishës

 

Pas marrjes në pyetje nga SPAK, si person që ka dijeni për aferën e privatizimit të ish-klubit Partizani, Genc Ruli është përballur me një situatë të paprecedentë. Një qytetar ka shpërthyer një fyerje ndaj tij duke e akuzuar, si ‘koka’ e krimit të Sali Berishës.

O hajduta, o hajduta, o ushtar të Sali Berishës. Ruli hajdut, koka e krimit është Ruli. Koka krimet të Sali Berishës.’- u shpreh qytetari.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Afera e privatizimit të ish-kompleksit Partizani, Genc Ruli del nga SPAK dhe pritet me britma nga qytetari: Je koka e krimit të Sali Berishës! Janë thirrur sot edhe Imami e Gjunkshi


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është bërë sa duhet për rininë në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

Kreu i OKB-së, Guterres: Toka po helmohet, duhet të reagojmë pa u 'fundosur'

Kreu i OKB-së, Guterres: Toka po helmohet, duhet të reagojmë pa u 'fundosur'