Georgina Rodriguez kërkon 140 mijë euro për të marrë pjesë në 'Sanremo 2020'

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

E dashura e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ishte parashikuar të merrte pjesë në festivalin më të madh muzikor në Itali, “Sanremo 2020”.

Sipas mediave italiane, ajo ka kërkuar 140 mijë euro që të merrte pjesë dhe jo 20-25 mijë euro siç është parashikuar.

Nuk dihet ende nëse ajo do të heqë dorë apo do të jetë krah Amadeus, moderatorit kryesor të festivalit.

Kujtojmë që “Sanremo 2020” do të fillojë në datën 4 shkurt e do të zgjasë katër ditë.

Georgina është një influencuese dhe modele me origjinë argjentinase,  e cila ka dy fëmijë me Ronaldon.

 • Sondazhi i ditës:

  Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento

Komente

 • www.youngtribune.com: 26/01/2020 19:02

  Kjo kerkoka lek kurse Alketa paguan leke te shkoje dhe i lutet Ketu filling ndryshimi se ne kurre sdo behemi si bota

  Përgjigju
 • Ton: 26/01/2020 15:23

  Normal qe do kerkoje 140 se eshte partnerja Ronit jo e preferuara e Veres Thimit

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Nën akuzë për korrupsion dhe pastrim parash, GJKKO i sekuestron mjekut Edvin Prifti mbi 73 mln lekë! SPAK: Paraqiste fatura false për të mos paguar tatim