Dyshohet për sulm terrorist në Gjermani, përplasjet me armë lënë të vdekur dy persona

Mediat Gjermane bëjnë të ditur se dy qytetarë kanë humbur jetën në një përplasje me armë në qytetin e Espelkamp.

Media atje bëjnë të ditur se sulmi vazhdon ende dhe po policia po i kundërpërgjigjet sulmuesit.

Shkaqet e sulmit janë ende të paditura, por dyshohet se ka tw bwjw me njw sulm terrorist. 

Lajm në përditësim

S.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritetet shtetërore situata e zjarreve në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Të qara fëmijësh në sfond, publikohen pamjet pak pas vrasjes së të resë shqiptare në SHBA (VIDEO)