Gjinia e fëmijës? Një nënë e zbulon
nga torta e për pak humbet ndjenjat!

Gjinia e fëmijës? Një nënë e zbulon<br />nga torta e për pak humbet ndjenjat!
Reagimi i një nëne të gjashtë fëmijëve që zbulon gjininë e fëmijës së shtatë nëpërmjet një torte është mbresëlënës.
 
E emocionuar ajo përgatitet për ritin amerikan të “festës së zbulimit të gjinisë” dhe kur shikon ngjyrën rozë në pjesën e brendshme të tortës me çokollatë shokohet aq shumë sa reagimi i saj për pak e rrëzon në tokë pa ndjenja.
 
Gjinia e fëmijës dihet vetëm nga gjinekologu dhe pastiçeri i besuar i familjes, duke e bërë këtë moment vërtet befasues.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’