'Gjithmonë bashkë'! Donald Veshaj feston sot ditëlindjen, Bora Zemani e uron me fjalët më të ndjera

'Gjithmonë bashkë'! Donald Veshaj feston sot ditëlindjen, Bora Zemani e uron me fjalët më të ndjera

Donaldi, Romeo dhe Bora

Aktori i humorit dhe moderatori Donald Veshaj dhe vëllai i tij binjak Romeo Veshaj festojnë sot ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë Bora Zemani ka zgjedhur fjalët më të bukura për të uruar publikisht partnerin me një urim të shkurtër, por shumë të ndjerë, duke thënë shumë, vetëm me një fjali.

“Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me Romeo Veshajn, por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar moderatorja.

Bora ka ndarë edhe disa foto të dy vëllezërve të njohur në story, duke uruar njëri-tjetrin me një përqafim në orën 00:00.

 

 

 

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • xhixhi: 14/11/2023 19:09

    dolaldi si femer sa i shpifur

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Kuvendi i Kosovës seancë për Epopenë e UÇK! Kurti: Adem Jashari, emri i lirisë sonë! Osmani: Na takon të shkruajmë kapitullin e ri të shtetit

Kuvendi i Kosovës seancë për Epopenë e UÇK! Kurti: Adem Jashari, emri i lirisë sonë! Osmani: Na takon të shkruajmë kapitullin e ri të shtetit