GjKKO lë në fuqi vendimin arrest shtëpie për gjyqtaren Mimoza Margjeka

GjKKO ka lënë në fuqi vendimin për gjyqtaren Mimoza Margjeka për arrest shtëpie.


Lajmi kryesor:

Arrest shtëpie për Margjekën dhe burg për të shoqin/ Gjyqtarja tensione me policinë: Vendim politik! Kisha në dorë dosjen me 8 ton drogë, i përfshirë drejtori i Kufirit


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

I nxehtë përvëlues, vendi 'pushtohet' nga temperatura ekstreme, deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë

I nxehtë përvëlues, vendi 'pushtohet' nga temperatura ekstreme, deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë