Gjykata liron nga qelia Henri Çilin! 'Arrest shtëpie' drejtorit juridik të UET

1583090120_henricili1024x5771.jpg

Gjykata e Përmetit ka liruar nga qelia Henri Çilin, duke e lënë në detyrim paraqitje.E ndërsa ndaj drejtorit juridik të UET, Ilir Korbit është caktuar arrest në shtëpi. 


Lajmi kryesor:

Gjykata Përmetit e liron nga qelia dhe e çon në SPAK: Detyrim paraqitje për Henri Çilin, arrest shtëpie për drejtorin e UET-së (Vendimi për të gjithë të arrestuarit)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritet shtetërore situata e zjarreve në vend?×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Karaburun, Administrata e Zonave të Mbrojtura paralajmëron: Rrezikon të përparojë në drejtim të zonave të banuara në Dukat Fushë! Banorët të jenë vigjilentë