Greqi/ I pëlqeu aq shumë shërbimi sa la 60 mijë euro bakshish, biznesmeni bullgar pagoi 1.7 milionë euro për një festë në Mykonos

Greqi/ I pëlqeu aq shumë shërbimi sa la 60 mijë euro bakshish, biznesmeni bullgar pagoi 1.7 milionë euro për një festë në Mykonos

Antonis Remos

GREQI- Një biznesmen nga Bullgaria, për një festë private në ishullin e Mykonos, Greqi ka paguar plot 1.7 milion euro, ku përveç kësaj la dhe 60 mijë euro bakshish.

Ai është Kiril Domunchiev  një multi miliarder dhe president i klubit të futbollit Ludogorets, i cili ndodhej në ishull për të kaluar një pjesë të pushimeve verore.

Në festë ishin të ftuar 150 persona, të gjithë miq të biznesmenit, ndërsa performanca live e këngëtarit Antonis Remos tërhoqi vëmendjen e të ftuarve, madje dhe të vetë Domunchievit, i  cili i kënaqur nga shërbimi la bakshish 60,000 euo.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • hasoni: 19/08/2022 22:40

  Cfare tmerri dhe kaosi e pislleku eshte ky sistem i urryer kapirdhtadhist. I grumbullon miliarda bythmuteve qe vetem dhjesin e prodhojne mut me shume se te tjeret, nga te ngrenat e te pirat pa hesap e hardallosjet. O sistem i ndyre, qe po shkaterron te gjithe Boten dhe te gjithe popujt pa ja ndalur e pa pushim. Ne vend qe ti kete SHTETI te ardhurat dhe resurset e asetet e ti shperndaje ne menyre te barabarte e aty ku duhet e si duhet, ja lejne lloj, lloj horrave e xhambazve, qe pastaj s'dine se cte bejne me to e fillojne te fshine bythen me $100. Ardhte sa me shpejt Sistemi i Shenjte KOMUNIST, per te miren e Botes dhe popujve te saj!

  Përgjigju
 • Iris: 19/08/2022 02:54

  Vjen ne perpjesetim te drejte me gjendjen financiare te zoterise,llogaritur nga sa ka paguar per festen,nje bakshish i tille eshte i pritur,nuk ka te beje me sherbimin,por niveli i sherbimit ndihmon.Le t'a lexojne //Mihal Kokedhimat// e Shqiperise me shoke kete artikull.

  Përgjigju
 • Zen: 18/08/2022 22:15

  Pak paska lene. Njeri koprac. Ky eshte lajm edhe cfare lajmi.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Meta kritika qeverisë në ditën Ndërkombëtare të Informimit: Propaganda autokratike s’mund të cenojë të drejtën kushtetuese për informim

Meta kritika qeverisë në ditën Ndërkombëtare të Informimit: Propaganda autokratike s’mund të cenojë të drejtën kushtetuese për informim