Greqi/ Përdhunonte vajzën e partneres prej 2013, vdes shqiptari 36-vjeçar në burgun e Koridhalos

Greqi/ Përdhunonte vajzën e partneres prej 2013, vdes shqiptari 36-vjeçar në burgun e Koridhalos

Burgu i Korydallos, Greqi

GREQI - Një 36-vjeçar shqiptar i burgosur në burgun e Korydallos ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Shqiptari i identifikuar si Daniel Beqiri u dënua me burg nga drejtësia greke pasi përdhunonte vajzën e gruas së tij, të cilën e kishte nga një martesë e mëparshme.

Ishte vajza 25-vjeçare që rrëfeu abuzimin seksual që i bëhej nga njerku i saj shqiptar që nga viti 2013.

Ajo ka dëshmuar se deri në moshën 18-vjeçare dhunohej nga Beqiri, ndërsa pasi arriti në një moshë madhore ishte përdhunuar nga shqiptari.

Sipas mediave greke, 36-vjeçari ka regjistruar momentet e abuzimit seksual me të renë, pamje më të cilat shantazhonte këtë të fundit, nënën e saj dhe të afërm të tyre.

Ai kërkonte dhe merrte dhurata dhe pagesa duke kërcënuar me publikimin e videove seksuale.

36-vjeçari ishte duke u stërvitur në oborrin e burgut të Korydallos, kur papritur i ra të fikët.  Menjëherë është lajmëruar ambulanca e cila e ka dërguar në spital 36-vjeçarin, por ai ka ndërruar jetë brenda automjetit.

Nga hetimet paraprake mësohet se vdekja e 36-vjeçarit ka ardhur si pasojë e shkaqeve patologjike ose e përdorimit të tepruar të drogës.

Raporti mjeko-ligjor pritet të zbardhë shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së 36-vjeçarit.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Agjenti: 14/04/2024 14:46

    Nje hale me pak

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

AMP operacion në Fier/ Goditet grupi kriminal i prodhimit dhe shitjes së drogës, mes 4 të arrestuarve, 1 polic (EMRAT+VIDEO)

AMP operacion në Fier/ Goditet grupi kriminal i prodhimit dhe shitjes së drogës, mes 4 të arrestuarve, 1 polic (EMRAT+VIDEO)