Hapja e ‘Kutisë së Pandorës' dhe darka ‘romantike’ e Sabianit me ‘100 mijë euroshin e tij’

Hapja e ‘Kutisë së Pandorës' dhe darka ‘romantike’ e Sabianit me ‘100 mijë euroshin e tij’

Sabiani dhe Iliri

Sabiani hëngri darkë me “100 mijë euroshin e tij” brenda shtëpisë së ‘Big Brotherit” mbrëmjen e djeshme.

Darka “romantike” ishte surpriza brenda “kutisë së Pandorës” që vendosi të hapte Iliri, ndërsa “ndëshkimi” ishte nominimi i tre banorëve nga vetë ai.

Balerini menjëherë pa u menduar gjatë, tregoi se Eltioni, Arbëri dhe ai do të ishin tre banorët që do të shkonin në nominim këtë javë.

Darka u mbyll bukur si për Sabianin dhe Ilirin, të cilët kaluan darkën në shoqërinë e njeri-tjetrit, ashtu edhe për banorët e tjerë, të cilët shijuan muzikë të mirë.

Kujtojmë se kur Sabiani ishte ende brenda në lojë e quajtur shokun e tij më të mirë, Ilirin "100 mijë euroshin" e tij të lojës.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Cifti: 12/01/2022 22:31

    Sabjan vipi tregoj qe eshte shume inferior kundrejt Ilirit qe eshte dhelper.Ngele duke ju lepir Ilirit sikur ishte mbreti.Shume i vogel je fshatari sabjan.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar: Atletët rusë dhe bjellorusë do jenë pjesë e Olimpiadës 'Paris 2024'

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar: Atletët rusë dhe bjellorusë do jenë pjesë e Olimpiadës 'Paris 2024'