Humbi kontrollin e mjetit, plagosen dy të rinjtë në rrugën e Malit Moravë

KORÇË- Një aksident rrugor është regjistruar në rrugën e Malit Moravë, Korçë. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:00, ku drejtuesi i mjetit tip ‘Audi’, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë mbeti i plagosur pasagjeri Dh. G., rreth 32 vjeç dhe drejtuesi i i mjetit tip ‘Audi’, F. K., rreth 36 vjeç. Dy të plagosurit morën ndihmën mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Grupi i Rithemelimit dorëzon emrat, Bardh Spahia dhe Voltana Ademi mes kandidatëv