Humbi ndjenjat gjatë emisionit/Flori Mumajesi mbështet Fifin: Të kryqëzuan që të ndihen superior, të mençur, madje dhe artistë! Taksirat shpirt

Humbi ndjenjat gjatë emisionit/Flori Mumajesi mbështet Fifin: Të kryqëzuan që të ndihen superior, të mençur, madje dhe artistë! Taksirat shpirt

Pas mbrëmjes së të martës dhe gjendjes së rënduar emocionale të këngëtares Filloreta Raçi e njohur ndryshe me emrin e artit si Fif një mbështetje nga një ndër miqtë e saj më të mirë, Flor Mumajesi ka ngrohur zemrat e gjithë publikut.

Debatet me banorët e shtëpisë VIP më të ndjekur 'BBV' kanë shkaktuar shumë komente herë të këndshme herë të pakëndshme nëpër media sociale dhe Mumajesi e ka ndjerë të nëvojshme të ndajë në rrjetin e tij social, Instragram pikërisht arsyen se përse Fifi ka marrë zemrat e publikut duke postuar një video me zërin e saj spektakolar dhe të papërsëritshëm.

Për të përmbushur ‘detyrën’ e tij si një mik i vërtëtë përpos videos ai shkroi edhe disa rreshta inkurajues për Fifin si dhe rikujtoi publikun se ajo çka e veçon Fifin është origjinaliteti dhe se kjo e fundit nuk ka lidhje me helmin e njerëzve që i drejtojnë gishtin.

"E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti s'ke lidhje me helmin brenda tyre!, këtu u rritëm e këtu jetojmë, këtu në vendin tim e në vendin tënd, ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb". Një këngë krijuar nga ty Fifi aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohshme…", shkruan Flori. 

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Anëtarësimi në BE! Shqipëria merr letrën e presidencës spanjolle! Greqia tërhiqet nga kushti për çështjen e Fredi Belerit

Anëtarësimi në BE! Shqipëria merr letrën e presidencës spanjolle! Greqia tërhiqet nga kushti për çështjen e Fredi Belerit