Humbja në shtëpi me Egnatian, jep dorëheqjen trajneri i Flamurtarit, Dritan Resuli

Dritan Resuli

Situata e vështirë te flamurtari, ku mësohet se trajneri Dritan Resuli ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i klubit Vlonjat.

Mësohet se vendimi i tij është marrë pas humbjes në shtëpi me skuadrën e Egnatias, një ditë më parë.

Resuli e mori drejtimin e flamurtarit në nisje të këtij sezoni në kategorinë e parë, në një periudhë ku skuadra pati vështirësi edhe për shkak të bllokimit të metkatos.

Ekipi i Flamurtarit ka pasur një sezon të vështirë, dhe fati i keq i bllokoi edhe merkaton.

 

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?

Komento

Komente

  • Berti dhe macoku: 04/03/2021 21:37

    O papok me mir te kishim cuar Albanin floksin trajner se ti na dole nje qurrash qe se ke shokun,Do ti jepnim leket o Poku s,ti mbante njeri

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rritet sërish numri i infektimeve nga COVID-19 në Kosovë, 701 raste të reja dhe 14 viktima në 24 orët e fundit