I hapën llogari false 34 vjeçares në Tik-Tok, nis hetimi për 3 persona në Shkodër

I hapën llogari false 34 vjeçares në Tik-Tok, nis hetimi për 3 persona në Shkodër

Foto ilustruese

SHKODËR- Tre persona janë vënë nën hetim nga policia e Shkodrës pas kallëzimit të bërë nga një 34 vjeçare e cila i ka akuzuar se i kanë hapur një llogari false në rrjetin social ‘Tik-Tok’.

Mësohet se ka nisur hetimi për 42 vjeçaren A.L, banuese në fshatin Ana e Malit, A.K, 35 vjeç dhe E.K, 44 vjeç banues në lagjen “Guerrile”.

Së fundmi janë shtuar denoncimet e grave në polici për shantazhe ndaj tyre në rrjetet sociale.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Ministri i Mbrojtjes i Izraelit: Konfrontimi me Iranin nuk ka përfunduar ende

Ministri i Mbrojtjes i Izraelit: Konfrontimi me Iranin nuk ka përfunduar ende