I hodhi vezën në kokë Romeos, Vëllai i Madh merr vendimin për Ledjonën

I hodhi vezën në kokë Romeos, Vëllai i Madh merr vendimin për Ledjonën

Banorja e Big Brother Vip Ledjona Xheladinaj dërgohet në nominim javën e ardhshme.

Ky ishte ndëshkimi i "Vëllait të Madh" për të pasi i hodhi vezën në kokë Romeo Veshajt.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte