FOTO/ Nuk do ta njihni, Bardhi befason me pamjen e re

FOTO/ Nuk do ta njihni, Bardhi befason me pamjen e re

Banorët e Big Brother VIP kujdesen të tërheqin vëmendjen me ‘look-un’ dhe përzgjedhjen e veshjeve.

Spektaklin e mbrëmjes së kaluar është vënë re një ndryshim në pamjen e këngëtarit Bardhi.

Ai befasoi me ndryshimin e tij dhe ngjyrën e re të flokëve nga brun në bjond.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • elmira: 07/02/2024 09:59

    unik i pa diskutushem mreti vetem luiz ejlli ishte lezeti ne kete edicjon shyqyr qe degjojm nje fjal tamam vetem nga arber hajdari per me shume nuk ja vlen as me e pa .

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë