VIDEO/ Momente intime, Sara dhe Bardhi puthen në pishinë në mes të natës

VIDEO/ Momente intime, Sara dhe Bardhi puthen në pishinë në mes të natës

Sara dhe Bardhi në orët e vona të natës kanë dalë në oborrin e shtëpisë së Big Brother, për të kaluar disa momente vetëm.

Ata vendosën të hynin në pishinë edhe pse në fillim ngurruan sepse iu duk shumë ftohtë.

Pasi hynë ata filluan të prekeshin dhe të t’i jepnin përqafime njëri-tjetrit. Më pas ishte Sara ajo që e ka puthur në buzë Bardhin, duke krijuar kështu një atmosferë shumë romantike.

Vëllai i madh duke parë momentet intime që po kalonin bashkë, i vendosi gjithashtu një këngë romantike në sfond.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë