‘Po harroj gjithçka’, Sara ‘ngacmon’ Bardhin: Imagjino të jem e martuar jashtë

‘Po harroj gjithçka’, Sara ‘ngacmon’ Bardhin: Imagjino të jem e martuar jashtë

Sara dhe Bardhi kanë kaluar disa momente vetëm në pishinën e shtëpisë së Big Brother.

Më pas çifti ka dalë nga pishina, ku Sara ka ngacmuar Bardhin duke bërë batutë.

Për shkak të qëndrimit në shtëpi, sara thotë se po harron, ndërsa me shaka i thotë Bardhit mendo të jem e martuar jashtë, por ta kem harruar.

Sara: Mendo të jem e martuar jashtë, por e kam harruar, e kupton...

Bardhi: Humor ee, diçka ka pas...

Sara: Burri im në televizor, po ca bën mi se le nam

Bardhi: E ke edhe ti këtë humorin anglez

Sara: Imagjino aq shumë dhe aq fort po harroj...ti po harro edhe tekstet e tua

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë