“I shpëtova makthit, që u ndava nga ai”, çfarë i tha mësuesja greke mikeshës 24 orë para se të vritej nga ish i dashuri

Hetimet e autoriteteve policore në Rodos janë në zhvillim e sipër, për të kompozuar enigmën e vrasjes së mësueses 31-vjeçare nga ish-partneri i saj pas ndarjes së tyre.

Mediat bëjnë me dije se ai e kishte kërcënuar vazhdimisht me telefonata dhe mesazhe. Vetëm një ditë më parë mësuesja 31-vjeçare kishte telefonuar një mikeshë duke i treguar se ishte ndarë nga partneri i saj 40-vjeçar.

 “U largova nga një makth që po përjetoja. Për fat të mirë u ndava prej tij”, mësohet të ketë thënë ajo gati 24 orë para ngjarjes.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Greqi/ Burri vret ish të dashurën e më pas vret veten në banesë! Shënimi që la: Nuk mund të jetoja dot pa të!


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

Grabitet gjatë natës pika e karburantit në Bulqizë