Incident tek homazhet e 2 prillit në Shkodër! I riu i Rithemelimit tenton t'i zërë rrugën Benet Becit, shoqërohet në polici

Një incident u shënua paraditen e sotme gjatë homazheve para monumentit për nder të 4 dëshmorëve të Demokracisë kur një përfaqësues i Forumit Rinor të Rithemelimit i është afruar kryebashkiakut Benet Beci teksa ku po shkonte drejt memorialit duke tentuar t'i zërë rrugën.

'Ti s'duhet të vish këtu!' ka thënë ai.
I riu është shoqëruar nga policia dhe ceremonia ka vijuar normalisht.


Lajmi kryesor:

Shkodra kujton 2 prillin! Demokratët e përçarë, homazhe të ndarë! Për herë të parë nderon dhe një socialist! Benet Beci vendos kurorë me lule


S.G/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Parlamenti britanik miraton ligjin për dërgimin e emigrantëve të paligjshëm në Ruanda! Sunak: Asgjë s’do na pengojë, shpëtojmë jetë

Parlamenti britanik miraton ligjin për dërgimin e emigrantëve të paligjshëm në Ruanda! Sunak: Asgjë s’do na pengojë, shpëtojmë jetë