Infektohen me COVID-19 edhe tre kyeinfermierë tek Infektivi

Burime për Shqiptarja.com thanë se të infektuar me COVID-19 janë edhe tre kryeinfermierë tek Spitali Infektiv në QSUT.  Të njëjtat burime saktësuan se tre të infektuarit janë shtruar tek Spitali Infektiv, pasi kanë shfaqur simptoma klinike të koronavirusit.


Lajmi kryesor:

Pozitiv me COVID shefi i laboratorit të mikrobiologjisë në QSUT, paraqitet sot tek Infektivi dhe vetëizolohet në shtëpi (VIDEO)


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

'Mos më detyro të marr doktorin dhe të bëhem pjesë e fushatës' Rama i përgjigjet Metës: Ti me 25 prill del i rruar dhe i qethur