Inspirohuni nga ikonat e modës
Sillni rivierën franceze në Shqipëri

Inspirohuni nga ikonat e modës<br />Sillni rivierën franceze në Shqipëri
Ajo që e bën aq të bukur Francën e më saktësisht rivierën franceze, nuk është vetëm natyra, apo arkitektura e vecantë, por klasi dhe hijeshia e trupave të hajthëm të femrave franceze, mënyra e të veshurit, qëndrimi elegant dhe levizjet sa të shkujdesura aq edhe sensuale.

Duke e lënë pjesën tjetër në dorën tuaj, ne ju japim disa këshilla si të inspiroheni nga ikonat e modës franceze ndër dekada dhe të krijoni stilin tuaj veror me një garderobë minimaliste!
moda
FOTO të tjera
mode
Redaksia Online
(m.p/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

BE: Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për targat nuk ka afate kohore

BE: Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për targat nuk ka afate kohore