Intriga në Big Brother, plani që Erjola dhe Juli po planifikojnë kundër Ilnisës

Intriga në Big Brother, plani që Erjola dhe Juli po planifikojnë kundër Ilnisës

Intrigat duket se janë kryefjalë e këtij “Big Brotheri”. Erjola Doçi, Jul Deda dhe Ledjona po planifikojnë që të nxjerrin keq Ilnisa Agollit në Prime-n e ardhshëm.

Sipas tyre, Erjola do afrohet me Ilnisën, do i fitojë besimin dhe më pas do presë që ajo të shajë personat që Erjola shoqërohet me to.

Erjola: Ilnisës do ia servir në tavë shumë të ftohtë hakmarrjen time. E hapi barkun, qau. Asnjë nga banorët se di.

Juli: Duhet ta sqaronim këtë për hir të publikut.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ska: 28/02/2024 22:10

  O SHQIPTARJA PIK KOM O NA HENGRESH BAJGAT DHE TEK BAMORET E BIGUT DO BENI PJESE JULI ESHTE NJISHI INISA SHTRIGE

  Përgjigju
 • Komision: 28/02/2024 20:06

  juli je i marum o plak mos rri kot

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit