Ironia e Ramës: Programi i Lulit për uljen e sigurimeve e rritjen e pensioneve, si të ulësh prodhimin e qumështit dhe të rrisësh prodhimin e djathit

Ironia e Ramës: Programi i Lulit për uljen e sigurimeve e rritjen e pensioneve, si të ulësh prodhimin e qumështit dhe të rrisësh prodhimin e djathit

1612261611_Capture.JPG

Teksa po fliste për programin ekonomik të PD, Rama nuk e komentoi me disa batuta. Kryeministri u ndal te premtimi i Bashës se do të ulë sigurimet shoqërore dhe të të rrisë pensionet.

Sipas Ramës ky premtim i PD-së është si të premtosh uljen e prodhimit të qumështit duke premtuar se do të rritet prodhimi i djathit.


Lajmi kryesor:

Programi ekonomik i PD, Rama: Ngjan me karakterin e Bashës, i dobët dhe pa shtyllë kurrizore! Do rishikojmë taksën progresive për të ardhurat personale


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm