Ironizon Spahiu: Pse ‘gjykatat’ e Edi Ramës ja dhanë vulën Sali Berishës?

Juristi Kreshnik Spahiu ka ironizuar grupin e Sali Berishës, ndërsa komentonte vendimin e Apelit që i dha vulën ish-kryeministrit. “Pse ‘gjykatat’ e Edi Ramës ja dhanë vulën Sali Berishës?”, tha me ironi Spahiu i ftuar në emisionin ‘Frontline Interview’ me gazetaren Maresela Karapanço.

Rama është regjisori i këtij teatri. Dy aktorët janë Sali Berisha dhe Lulzim Basha. Pse gjykatat e Ramës i dhuruan sot vulën Sali Berishës? Pse vendosën që kryetari i opozitës të jetë Berisha?", tha Spahiu. 


Lajmi kryesor:

Vula e PD/ Shpërthen Spahiu: ‘Lufta’ Basha-Berisha teatër për të mashtruar amerikanët


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:



×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com