Ish e dashura e Ervis Martinajt: Kam jetën time, e kam harruar me kohë! S'e kam thënë që u takua me një vajzë tjetër

 

“Unë i kam dhënë fund asaj historie dhe kaq. Kam jetën time. Është temë që unë e kam harruar, ka me muaj dhe thjesht mediat po e shfrytëzojnë tani për përfitimet e veta dhe unë s'dua fare”, kështu u shpreh ish e dashura e Ervis Martinajt, Deta Kokomani në emisionin ‘Pa Gjurmë’. Ajo përflitet se ka qenë ndër personat e fundit që e ka takuar para se të zhdukej.

Po ashtu, mohon fjalët që kanë qarkulluar në media se Deta Kokomani ka thënë që Ervis Martinaj ka qenë me një vajzë tjetër kur u zhduk duke sqaruar shkurt: "Se kam thënë këtë".

A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

"Fluturo lart, Kevin, si shqiponjat! Fluturo te Zoti!" Qindra persona i japin lamtumirën 19 vjeçarit shqiptar, humbi jetën në aksident