Ish Miss Kroacia që bëri bujë në Katar zhvendoset në Miami, shfaqet pranë Drake në festën e DiCaprio

Ish Miss Kroacia që bëri bujë në Katar zhvendoset në Miami, shfaqet pranë Drake në festën e DiCaprio

Ivana Knoll

Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll që udhëtoi drejt Katarit dhe u bë vajza e Kupës së Botës pasi guxonte me veshjet e saj tashmë është zhvendosur në Miami.  Ajo jeton në një apartament luksoz në qytetin e SHBA-së dhe nuk ka munguar në festat e emrave publik. Ajo është tifoze fanatike e Miami Heat edhe pse kur del në fushën e ekipit të NBA nuk fiton.

Lojtari i saj i preferuar është Jimmy Butler dhe ajo vesh fanellën e tij nr 22.   Ivanës, e cila para Kupës së Botës njihej vetëm për titullin që kishte fituar në Kroaci pas eksperiencës në Katar, pati ngritje të karrierës së saj.

Tashmë ajo ka arritur 3.6 milionë ndjekës në Instagram dhe fluks për ofertat për reklama dhe sesione fotografike. Madje vajza e Kupës së Botës u ftua në festën e Leonardo DiCaprios. Pak ditë më pare, Ivana nuk është fotografuar me aktorin fitues të çmimit Oscar por me reperin Drake teksa ka festuar me James Fox!

Drake dhe Ivana Knoll

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Zjarr në një ndërtesë afër Moskës, 8 të vdekur

Zjarr në një ndërtesë afër Moskës, 8 të vdekur