'Ishalla ju futet Serbia e ju lë shtatzëna'/ Komenti i ndjekësit acaron Fifin: Sa i ligë duhet të jesh të urosh hyrjen e armikut që na shkatërroi e masakroi

'Ishalla ju futet Serbia e ju lë shtatzëna'/ Komenti i ndjekësit acaron Fifin: Sa i ligë duhet të jesh të urosh hyrjen e armikut që na shkatërroi e masakroi

Fifi

Teksa situata është e tensionuar në veri të Kosovës, nuk kanë mbetur pa u prekur edhe artistët. Së fundmi, në në postim në Instagram të Fifit, e cila promovon projektin e ri muzikor, këngëtarja u përball me një koment që nuk i pëlqeu aspak.  

“Ishalla ju futet Serbia t’ju lë shtatzëna”, shkroi një komentues ndërsa Fifi zgjodhi që t’i jepte përgjigje publike.

“Dhe ja pra miq, e nis një super dite dhe vjen një koment i tillë…sa i ligë duhet të jesh t’i urosh fatkeqësi dikujt. Sa i ligë duhet të jesh me ti urosh hyrjen e armikut në konak dhe po flasim për të njëjtit që na shkatërruan emocionalisht, ekonomikisht, psikologjikisht, na vranë e na përdhunuan e na masakruan….na lanë mbrapa në çdo aspekt. E sikur ky komenti kam marrë edhe disa të tjerë të cilat nuk e di pse nuk i kom nxjerr ma herët. Më vjen keq që bëhemi bashkë veç kur ka ndeshje futbolli, bëhemi patriotë veç kur bëhet gol”, ka shkruar Fifi në reagimin e saj.

Komenti i ndjekësit

Disa serbë në veri të Kosovës, që nga data 10 dhjetor ngritën barrikada dhe bllokuan rrugët që të çojnë drejt pikave kufitare me Serbinë, Jarinjë dhe Bërnjak. Këto veprime i ndërmorën pasi policia e Kosovës arrestoi ish-pjesëtarin e këtij institucioni, Dejan Pantiç, nën dyshimet se ishte përfshirë në sulmet kundër zyrtarëve të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në veri të Kosovës dhe atyre policorë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol