Ish-banorja e BBV-së: Si ngela shtatzënë pasi provova vajin e kanabisit

Ish-banorja e BBV-së: Si ngela shtatzënë pasi provova vajin e kanabisit

Diola Dosti ishte e ftuar ditën e sotme në “S’e luan Topi”, ku është shprehur se është pro legalizimit të kanabisit medicinal në vendin tonë.

Ajo ka treguar dhe një eksperiencë të sajën, kur ka provuar vajin e kanabisit, duke mos e ditur që ka efekt afrodiziak.

"Unë e kam provuar kanabisin, në vende ku lejohet. Flas për atë në formë vajore sepse nuk kam tymosur asnjëherë. Ka qenë vaj medicinal. Kisha lexuar që të rrit kreativitetin dhe në atë kohë po bëja linjën time. Por përveçse bëra formulën, ngela dhe shtatzënë kur e provova. Pra, pati efekt në këtë anë. Nuk e kisha lexuar që kishte efekt afrodiziak se nuk do e provoja. Tek unë e dha këtë efekt. Flasim gjithmonë për atë medicinalin. Jam pro legalizimit të pjesës medicinale. Vajza e tretë ka ardhur si pasojë e vajit të kanabisit", tregoi Diola.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • XXX: 23/07/2023 17:31

  Te ka ber kanabisi dru e ta kan shqy farfallen, normal qe do ngelje me barre.

  Përgjigju
  • XxX: 23/07/2023 19:32

   Ndrro kanal o rrod garit se tu ban durt me kallo

 • Lala: 23/07/2023 15:43

  Po mir Moj idiote Kur thoja sie tymosur kanabis Port E ke marre ne forme vajore a E di Si perdoret Vaji? Ka Dy menyra O debile QE sdini as site genjeni Kur Beni interesanten.ose me Vape QE esht tym Öse lyen cigaren me vaj she esht prap me tym .medet Kush Jan vipa E bejn lajm ne shqiperi.

  Përgjigju
  • Lala: 24/07/2023 00:54

   Po mo Ari po edhe ne sup E perdorim.ke pi NOI her APO ke pa thjeshte ne tv.

  • Lali: 23/07/2023 19:25

   O Lala te keqen Lali po ngaterro arin me dollarin se eshte per kokainen ajo qe thu ti. Vajin e kanabisit mund ta perdoresh dhe ne gjell.

 • Arbëri: 23/07/2023 15:15

  Flliqësira , ç’far gënshtere e pist…!

  Përgjigju
  • JamArbëri: 23/07/2023 19:30

   Ke te drejt S.B. duhet ta legalizonte qeveria jote, ta futi E.R.

 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Peqin, sekuestrohen armë dhe municione, arrestohet 43-vjeçari pjesë e një grupi kriminal

Peqin, sekuestrohen armë dhe municione, arrestohet 43-vjeçari pjesë e një grupi kriminal