'Ishte e tmerrshme', aktorja e njohur rrëfen skenat intime në filma në sy të bashkëshortit

Julianne Moore

Julianne Moore është një nga aktoret më të njohura në Hollywood.

Në shumë prej filmave të saj, ajo ka marrë pjesë në shumë skena intime me meshkuj dhe femra.

Së fundmi ajo ka treguar se është shumë e tmerrshme të xhirosh në ato skena.

Kujtojmë këtu se fituesja e Oscar-it në filmin “After the Wedding” duhej të luante skena intime të drejtuara nga bashkëshorti i saj Bart Freundlich, që ishte regjisori i filmit.

Për të kjo gjë ka qenë e tmerrshme dhe se ishte një përvojë shumë e keqe, por se duhet ta bënte.

 “Ishte e tmerrshme për mua të xhirohesha. Nuk më pëlqejnë ato skena, dhe e di se as burri im nuk i pëlqen, por kjo është puna. Ishte përvoja më e bezdisshme në të gjithë jetën time’’, është shprehur aktorja.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento

Komente

  • Turi: 05/11/2019 15:52

    Paske pas hall madh motra,po na ngel mendja sa paske vujt,

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Durrës/ Zjarri 'përpin' tre banesa! 3 makina zjarrfikëse në 'luftë' me flakët...s'raportohet për të lënduar