Ja me cilën parti e ndan Këshillin Bashkia e Himarës

Pas PS-së, ka marrë mandate në Këshillin Bashkiak të Himarës, Partia Socialpuntore e Shqipërisë, Partia Social-Demokrate dhe Partia Demokracia Sociale.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika