'Jam dashuruar me një 77-vjeçar'! Diola sqaron deklaratën që bëri brenda BBVIP: Nuk e kam takuar kurrë, e njoh vetëm nga seminaret online

'Jam dashuruar me një 77-vjeçar'! Diola sqaron deklaratën që bëri brenda BBVIP: Nuk e kam takuar kurrë, e njoh vetëm nga seminaret online

Diola Dosti

Diola Dosti ka sqaruar historinë që bëri xhiron e rrjetit pasi thoshte që ishte dashuruar me një 77-vjecar, të cilin e konsideronte personin më të zgjuar që kishte njohur. Po ashtu tha se kur shikonte sytë e tij ndihej sikur shikonte botën.

Me daljen nga BB VIP tha se deklarata është keqkuptuar. Në një emission televiziv, Diola tha se nuk e ka takuar kurrë 77-vjeçarin, por ka ndjekur seminaret dhe ka lexuar librat e shkruara prej tij.

“Si fillim unë nuk nisem nga pamja fizike, por nga mendja e njeriut. Unë aty kam thënë 77 por është shumë më i madh në moshë. Ka ndodhur kur kisha operacioni ne vajzës. Ishte mentori im dhe nuk e kam takuar kurë. Emrin e tij e lexova tek libri Sekreti. Unë kam folur me të online, ashtu si njerëz të tjerë nga e gjithë bota, nga seminare online. Por nuk ka qenë i vetmi që kam thënë, kam thënë dhe për autorin David Simpler, i cili ka shkruar libra në lidhje me efektin e agjerimit në trupin tonë, ndryshimet e ADN-së etj.

Unë jam një person që dashurohem me trurin e njerëzve. Ky 77-vjeçar nga i cili kam mësuar shumë. Ai ka qenë një person që e njeh dhe që e do gjithë bota.”- tha Diola.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Mos harroni çadrën, sot priten reshje shiu

Mos harroni çadrën, sot priten reshje shiu