Jep dorëheqjen zv.drejtori i Policisë së Tiranës

Me rreth të kuq Arsen Sinomati

Ditën e sotme është dorëhequr zv.drejtori për Hetimin e Krimit në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, Arsen Sinomati.

Arsyet e dorëheqjes së tij janë për arsye familjare duke u larguar kështu nga radhët e Policisë së Shtetit.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  'Kush prek votën t'i pritet dora' , a e mbështesni propozimin e Presidentit Meta?

Komento

Komente

 • Santa Quaranta: 19/09/2020 19:38

  Suksese Sinomati por gjithmone jam kurioz se cilin operacion keni udhehequr qe te etiketoheni zv drejtor i kryeqytetit??!! Policia prandaj ka perfunduar ne kete derexhe sepse nuk ka titullare qe shenojne gol!!

  Përgjigju
 • ela: 18/09/2020 12:41

  Arseni e jep doreheqjen se duhet te organizohet me PD-ne tere jeten PD-ist dhe keta e bene nendrejtor,tani me zgjedhjet PD e ben derejtor,roft arseni

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Greva e nëftëtareve në Ballsh/ Përkeqësohet gjendja e një prej grave! Transportohet në spitalin e Ballshit