Jeta në foto e legjendës së basketbollit amerikan që u shua në aksident


Lajmi kryesor:

Bie helikopteri në Kaliforni, vdes tragjikisht legjenda e basketbollit Kobe Bryant bashkë me vajzën e tij (PAMJET)


Ora 21:20
Jeta në foto e legjendës së basketbollit amerikan që u shua në aksident
1 / 16
2 / 16
3 / 16
4 / 16
5 / 16
6 / 16
7 / 16
8 / 16
9 / 16
10 / 16
11 / 16
12 / 16
13 / 16
14 / 16
15 / 16
16 / 16
b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?