Jonida Vokshi do të bëhet nënë për herë të dytë: Rrugëtimin në 'BBVK' e kam nisur vetë e dytë

Jonida Vokshi do të bëhet nënë për herë të dytë: Rrugëtimin në 'BBVK' e kam nisur vetë e dytë

Jonida Vokshi

Moderatorja Jonida Vokshi do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e bëri me dije gjatë hapjes së prime-it të sotëm të “Big Brother VIP Kosova”.

“Jam shumë e lumtur që po e ndaj këtë lajm me ju. Këtë rrugëtim kaq të mbushur me emocione, e kam nisur vetë e dyta,”-u shpreh Jonida. Moderatorja dhe aktori Besnik Krapi do të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja kanë edhe një vajzë të quajtur, Emi.

Ndërkohë Jonida nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjës së dytë. Ajo prej disa javësh moderon spektaklin “BBVK” bashkë me Alaudin Hamitin.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS publikon listën e 61 kandidatëve për 14 majin, është e duhura?×

Lajmi i fundit

Beqarët duhet të shmangin çdo provokim, çfarë thonë yjet për ju sot

Beqarët duhet të shmangin çdo provokim, çfarë thonë yjet për ju sot